Podpora ekonomického rozhodování
Sieber Uchytil s.r.o.

Náš podíl na projektu

Pro projekt jsme zajišťovali finanční plánování, a zpracovávali jsme řadu podrobných podkladů pro banku za účelem získání úvěru. Také jsme zpracovávali studii proveditelnosti jako odbornou přílohu k žádosti o prostředky ze strukturálních fondů EU.

Další odkazy

Podrobnějši informace naleznete na webových stránkách zámku Loučeň.

Revitalizace zámku Loučeň


Projekt revitalizace zámku Loučeň (středočeský kraj) byl úspěšně dokončen 10.6. 2007. Předmětem projektu byla oprava a adaptace zámku pro výstavní účely, možnost ubytování a stravování na zámku, dvojnásobné rozšíření kapacity hotelu na 120 lůžek, vybudování kongresového sálu o kapacitě 120 osob v podzámčí, adaptace okolních budov pro administrativní a provozní účely, oprava a adaptace zámecké oranžérie na společenské akce a pro uchování exotických rostlin během zimy, vybudování certifikovaného infocentra při vstupu do areálu, rekonstrukce cenného zámeckého parku a rozšíření dendrologické sbírky a nakonec to nejdůležitější, čím dnešní doba obohatí celý areál, a tím je vybudování souboru 10 různých labyrintů v parku.

zámek Loučeň

Přestože osud projektu byl mnohokrát doslova na hraně, nakonec se ho podařilo úspěšně profinancovat, získat dotaci ze SROP a konečně ho i realizovat - takže nyní můžete navštívit labyrintárium v zámeckém parku i park samotný, prohlédnout si zrekonstruované budovy zámku, na zámku uspořádat svatbu nebo se jen ubytovat v zámeckém hotelu - to vše Vám vřele doporučujeme, prostředí zámku a zámeckého parku je opravdu nádherné, a jedná se o jeden z našich nejoblíbenějších projektů.